حضور پالاز درنمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی

هفتمین نمایشگاه بین المللی معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی (میدکس) در محل دائمی نمایشگاه های تهران با حضور گسترده شرکت های مشاوره طراحی، طراحان معماری و تولیدکنندگان تجهیزات دکوراسیون داخلی برگزارشد.

میدکس به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای معماری و دکوراسیون داخلی در ایران شناخته می شود. جالب است بدانید میدکس با اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه ها(UFI) به برندی جهانی تبدیل شده است. این تاییدیه نشان دهنده ی کیفیت و اثربخشی نمایشگاه برای شرکت کنندگان و سایر گروه های حاضر در نمایشگاه است.

پالاز با حضور در نمایشگاه میدکس ضمن معرفی محصولات خود در سطح گسترده و بین المللی، برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیاز آن ها؛ جدیدترین محصولات موکت، کاغذدیواری و لمینت را در دسترس مخاطبان خود قرار داد. هم زمانی این نمایشگاه با جشنواره ی فروش کد داغ زمستان، فضای غرفه ی پالاز را متفاوت کرده بود. همکاران ما در غرفه پالاز ضمن آن که اطلاعات مربوط به محصولات را در اختیار مخاطبان قرار می دادند، در ارتباط با جشنواره ی کد داغ زمستان نیز سئوالات شرکت کنندگان در نمایشگاه را پاسخگو بودند.

همراهی پرتعداد بازدیدکنندگان افتخاری برای ما بود. این استقبال نشان می داد سال ها فعالیت در تولید و ارائه بهترین محصولات به شیوه ای مدرن و استاندارد توانسته است شرکت در نمایشگاه را به تجربه ای فوق العاده برای مخاطبان تبدیل کند. از حضور بازدیدکنندگان محترم و همراهی یک‌پارچه شبکه فروش در این نمایشگاه سپاسگزاریم. پالاز در نمایشگاه های معتبر آینده نیز با حضور متمایز و منحصر به فرد، میزبان شما خواهد بود.

با ما همراه باشید.

عکس های نمایشگاه