حفظ حریم شخصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در پالاز

پالاز تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران سایت دارد. این سند توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که این سایت از کاربران جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. نام، نشانی، نشانی الکترونیک ، شماره تلفن و سایر مواردی که به صورت عادی در دسترس عموم نیست، نمونه هائی از اطلاعات محرمانه شماست.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما در صفحه استخدام و درج مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و رشته تحصیلی خود را در اختیار ما قرار می دهید.

پالاز ، اطلاعاتی از قبیل کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد اگهی ، خبرنامه و محتویات متناسب با سلیقه شما استفاده خواهد شد . توجه داشته باشید این دسته از اطلاعات در اختیار سازمان ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

پالاز دسترسی پرسنل گروه به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیران سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت کدهای جدید رمز شده در پایگاه داده ها نگهداری می شوند و در فرآیند رمزگذاری ، بیشترین تلاش برای استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته صورت پذیرفته است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر٬ درخواست خود را از طریق بخش تماس با ما مطرح فرمایید.