در آستانه پنجاه سال حرکت

از سال 1353 بنای تاسیس پالاز، تعهد به کیفیت در تولید محصولات است. سال های متمادی با فراز و فرودهای مختلف سپری شده، و ما با افتخار به کیفیت همیشگی مان در راه رشد قدم بر می داریم.

راهی که با حمایت مصرف کنندگان محصـولاتمان و اعتقاد تیم سخت کوش پالاز به پیشبرد اهـداف در پروژه های مختلف، هموار گردیده است.

جشن نیم قرن تلاش گروه صنعتی پالاز نزدیک است. پالاز هدفـمند و ساختار یافته تر از هر زمان دیگر، برنامه های متعددی را در تمام دپارتمان ها آغاز کرده است. نـوآوری و توسعه تولید برای همه گروه های محصولات و روش های ارائه دربازارهای هدف رابا قدرت ادامه خواهیم داد، تا میزبانی قدردان برای همراهی هایتان باشیم.

پالاز موکت در سال ۱۳۵۳ همزمان با تخصیص فضا برای ساخت کارخانجات ، مطالعات همه جانبۀ گسترده و بررسی های مختلف در زمینه تولید را آغاز نمود. در سال ۱۳۵۶ با افتتاح اولین خطوط تولید، فعالیت رسمی پالاز آغاز شد. از همان ابتدای کار با در نظر گرفتن کیفیتی در سطح بهترین های جهان، طراحی و تولید انواع موکت های کات پایل، لوپ پایل و موکت های فرشی آغاز گردید . تولید موکت های فرشــی ، آغاز گر تلاش بی وقفه در جهت رشــد و رسیدن به جایگاه امروز گروه را پایه ریزی نمود.

 

پالاز موکت با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات و ظرفیت یک میلیون متر مربع تولید در سال، عامل توسعه صنعت موکت در کشور شد. اولین طرح توسعه پالاز موکت در سال ۱۳۶۷ دستاوردی ویژه را رقم زد. تولید اولین موکت کات ادامه یافت. در پی آن و تنها پس از گذشت دو سال، تولید موکت های کات پایــــل با نخ هیت ست شده، جایگاه ویژه محصولات پالاز موکت را بعنوان دارنده برترین کیفیت تثبیــــت نمــــــود. در سال ۱۳۷۶ روند رو به رشد توسعه، با بهره برداری از واحد نخ بی سی اف ادامه یافت. این روند با تولید موکت های لوپ پایـــل درشت بافــــت و همینطور موکت های لوپ پایل با نخ ترکیبی از اکریلیک در سال ۱۳۷۸ ادامه یافت.

 

به این ترتیب طرح تکمیلی واحد بافت نیز راه اندازی شد. از آنجا که بزرگترین طرح توسعه از بدو تاسیس این شرکت در سال ۱۳۸۳ به بهره برداری رسید، این سال نقطه عطفی برای پالازموکت بود. افزایش حجم تولید، عرضۀ سازمان یافته تر و ارتقاء کیفیت به بالاترین سطح تنها نتایج این سرمایه گذاری نبودند.

این طرح توسعه علاوه بر تکمیل خطوط تولید نخ پلی آمید ، اولین خط چاپ موکت با روش کروموجت در ایران را معرفی نمود. پالاز در طی سال های بعد همواره به رشد خود ادامه داد. پالاز موکت به سمت یکپارچه سازی با محصولات متنوع و روش های برندینگ نوین پالاز و همچنین نگاه جـــدید به بازاریابی پیشرفته گروه پالاز در همین سال شکل گرفت.

 

افتتاح شعب کاملاً یکپارچۀ خانۀ پالاز در همین سال نقطۀ عطفی برای ارتقاء سیستم فروش و خدمات را برای محصولات موکت، کاغذ دیواری و لمینیت رقم زد. ارتقاء طرح و کیفیت محصولات پالاز، بالابردن کیفیت عرضه در شبــــکۀ توزیع از طریق آموزش منابع انسانی متخصص و توسعۀ طرح یکپارچه سازی نمایندگی های خانه پالاز در کــــنار تمرکز گرائی هرچه بیشتر در پروژه های مختلف برندینگ، اهداف جدید سازمان پالاز در سال های آتی است.

 

اکنون پس از ۴۷ سال پیشینه درخشان، مهمترین نقطه توجه و تمرکز پالاز همچنان حرکت در راستای استانداردهای مختلف کیفیت می باشد. این امر عامل برای حفظ اعتماد و رضایت مصرف کنندگان وفادار و پاسخ به نیازهای آنهاست.

 

“لطفا ویدیوی گروه صنعتی پالاز را ملاحظه فرمایید”