۴۰۰۰متر طرح تازه در تالار وحدت

کاربرد موکت در طراحی فضای داخلی از گذشته مورد توجه طراحان و معماران بوده است. انتخاب موکت به‌عنوان پوشش کف به سبب تنوع در طراحی، هماهنگی با محیط، اکوستیک بودن، نرمی و زیبایی به‌خصوص در فضاهای اداری، هتلی و آمفی تئاترها امری متداول است.گروه صنعتی پالاز به‌عنوان مجموعه‌ای پیشرو در تولید و ارائه موکت های با کیفیت، بارها انجام پروژه‌های بزرگ اداری و صنعتی را به عهده داشته است.

یکسان و نوسازی موکت‌های تالار وحدت تهران، جدیدترین پروژه اجرایی پالاز در سطحی وسیع است که توسط تیم پالاز به انجام رسیده است. در این پروژه  ۴۰۰۰ مترمربع از فضای داخلی تالار وحدت با موکت پونه پوششی یکسان و زیبا  پیدا کرده است. تالار وحدت در سال ۱۳۴۶ توسط اوژن آفتاندلیانس بر اساس مدل نمونه اپراهال وین ساخته شده است. زیر بنای این تالار حدود ۱۵۷۰۰ مترمربع است و شامل یک سالن همکف و سه طبقه بالکن به صورت مدور می‌شود که در مجموع گنجایش ۹۰۰ تماشاگر را دارد.حفظ زیبایی در کنار نگهداری همه جانبه از این بنای تاریخی و ارزشمند،ضرورت انتخاب پوشش کف متمایز و با کیفیت را پررنگ کرده است.تردد گستره در تالار وحدت به خصوص در ایام برگزاری جشنواره‌های مختلف فرهنگی و بین‌المللی اهمیت انتخاب موکتی متفاوت و منحصربه‌فرد را بیشتر می‌کند.

افتخار می‌کنیم که در کنار سال‌ها تجربه در انجام پروژه‌های صنعتی بسیار، بار دیگر کیفیت و زیبایی را به فضای یکی از مجهزترین و بزرگ‌ترین تالارهای اپرا، موسیقی و تئاتر ایران آورده‌ایم.